WhatsApp’a mesaj silme özelliği testte!

WhatsApp’a mesaj silme özelliği testte!

- in Teknoloji Haberleri
310
WhatsApp’a mesaj silme özelliği testte! için yorumlar kapalı

Karşı tarafa gönderdiğiniz ama okunmadan önce pişman olduğunuz mesajlarınız mı var? WhatsApp bu problemi tamamen ortadan kaldırmayı planladığı yeni özelliğini tanıttı.

 

WhatsApp, Android platformu üzerinde yeni bir özelliğini test etmeyebaşladığını duyurdu. Görünüşe göre artık karşı tarafa gönderdiğiniz fakat iletilse dahi okunmadığı sürece mesajları silebileceğiz.

 Yok olan mesajlar özelliği artık her yerde!Revoke yani gözden geçirme özelliği sayesinde artık gönderdiğinize pişman olduğunuz mesajları karşı taraf göremeden yok edebileceksiniz.

Bu muhteşem özelliğin haricinde artık WhatsApp’ta da bugün yaptığımız bir diğer mesajlaşma uygulaması haberi olan Viber’dakine benzer olarak yok olan mesajlar da uygulamaya eklenecek. Fakat buradaki fark, WhatsApp’ın kendi kendini yok eden mesajları için bir ayar seçeneği yok. Yani bu özelliği kullanacaksanız, mesajınızın 24 saat sonra yok olacağını bilmeniz gerekiyor. İsteğe bağlı olarak zamanlama ayarı yapmanız mümkün değil.

Son olarak da güvendiğiniz kişilerle bulunduğunuz lokasyonu paylaşmanızı sağlayan (1,2 ya da 5 dakikalık bir süre için.) bir özelliğin de şu anda test aşamasında olduğunu söyleyelim.

Bu özelliklerin hangilerinin tam anlamıyla uygulamaya ekleneceği ya da bu güncellemenin ne zaman dağıtılmaya başlanacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak:SDN

Facebook Comments

You may also like

“Apple” Türkiye’yi uluslararası garanti listesinden çıkardı.

Apple, Türkiye’yi uluslararası garanti listesinden çıkardı artık yurt