Tüm toplu taşıma araçları için tek uygulama!..

Tüm toplu taşıma araçları için tek uygulama!..

- in Haber, Teknoloji Haberleri
312
Tüm toplu taşıma araçları için tek uygulama!.. için yorumlar kapalı

CityMapper ile İstanbul’daki tüm toplu taşıma araçları parmağınızın ucuna geliyor. Toplu taşıma kullananların çok seveceği CityMapper’ı anlattık.

cm-istanbul-sdn-3

 

Toplu taşıma söz konusu olduğunda verdiği detaylar ve bilgiler ile ön plana çıkan CityMapper uygulaması, artık İstanbul araçlarını da bizlere gösteriyor.

İstanbul’un toplu taşıma araçları CityMapper’da toplanıyor

TechInside‘ın haberine göre, iOS ve Android üzerinde faaliyet gösteren CityMapper, artık İstanbul’un toplu taşıma araçlarını da kapsama alanına alıyor.

Uygulamanın ana amacı kullanıcının gitmek istediği noktaya, hangi araçlarla, hangi rotalar üzerinden gidebileceğine dair tavsiyeler vermek üzerine.

Ayrıca, toplu taşıma ile taksiyi birleştiren rotalar da sunuluyor. Bu sayede, eğer bulunduğunuz bölgede toplu taşıma yoksa, nereden taksiye binilebileceğini öğrenip, yoculuğun tahmini maliyeti hakkında da ön bilgi edinebiliyorsunuz.

Toplu taşıma araçlarının hareket saati bilgilerini de sunan uygulama sayesinde, durakta çok beklemeden doğru otobüse binmek mümkün oluyor. Kullanıcılar yolculuklarında varış süresini paylaşarak, onları bekleyen arkadaşlarını ve ailelerini de meraktan kurtarıyorlar.

Kaynak : SDN

Facebook Comments

You may also like

Parmak izi tarayıcılarında yeni dönem!..

Parmak izi okuyucusu konumlandırmak adına ortaya çıkan zorundalıklar