Şık tasarımıyla Roccat Leadr!

Şık tasarımıyla Roccat Leadr!

- in Ürün Tanıtımları
196
Şık tasarımıyla Roccat Leadr! için yorumlar kapalı

Roccat, Leadr kablosuz oyuncu faresiyle standartları baştan yazdığını söyleyecek kadar iddialı. Roccat Leadr’ın tasarımına ve özelliklerine bakıp buna bir de siz karar verin.

İlk kez Consumer Electronics Show 2017 (CES) etkinliğinde tanıtılan Roccat Leadr sonunda satışa sunuluyor. Kablosuz oyuncu faresi için yeni standartlar belirlediği ifade edilen Roccat Leadr hem tasarımı hem de özellikleriyle göz dolduruyor.

Roccat Leadr kablosuz oyuncu faresi özellikleri

Roccat Owl-Eye optik sensörlü kablosuz çok tuşlu RGB oyuncu faresi Roccat Leadr, kablosuz kullanımda bile kablolu performansı sunabiliyor. Şirket, faredeki yeni Pixart 3361 optik sensörün bir oyuncu faresinde şimdiye kadar sunulmuş en doğal deneyimi sağladığının altını çiziyor. Her hareketinizi aynı anda ekranda görebileceğiniz farenin sensörü 12,000 DPIdeğerinde. Tarama aralığıysa 1000 Hz.

17-05/15/roccat-leadr-gaming-mouse-sdn-02.jpg

Roccat, Leadr modelinin kullanıcıya kablolu fare kullanıyormuş hissi sunan ilk kablosuz oyuncu faresi olduğunu ve tıklamalarda da sıfır gecikme ile tepki verdiğini vurguluyor. Malum, hiçbir giriş gecikmesinin olmaması, oyuncular için en önemli konulardan birisi. Farenin üzerinde toplamda programlanabilir 14 ergonomik tuş ve 2D Titan Wheel bulunuyor.

Uzun süreli oyun oturumları için 20 saatlik batarya süresi sağlayan Roccat Leadr, akıllı şarj istasyonu veya kablosu ile şarj edilebiliyor. Bu istasyonun şık ve dikey bir tasarıma sahip olması da dikkat çekerken şarj ve batarya durumunun takip edilebilmesini de sağlıyor.

17-05/15/roccat-leadr-gaming-mouse-sdn-03.jpg

16.8 milyon renk sunan RGB aydınlatmaya sahip üründe kaydırma tekerleği, ve Roccat logosunu birbirinden bağımsız şekilde istediğiniz gibi renklendirmek mümkün. Roccat Leadr’ın tüm ayarlarını ise Roccat Swarmyazılımı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Roccat Leadr kablosuz oyuncu faresi 150 dolarlık fiyat etiketine sahip.

 

kaynak:sdn

About the author

Facebook Comments

You may also like

Apple, iPod Nano ve iPod Shuffle’ın Satışını Durdurdu!

Apple’ın iPod ailesinden iPod Nano ve iPod Shuffle’ın