Samsung Türkiyeden Note 7 Kullanıcılarına Özel Duyurusu !

Samsung Türkiyeden Note 7 Kullanıcılarına Özel Duyurusu !

- in Haber, Teknoloji Haberleri
423
Samsung Türkiyeden Note 7 Kullanıcılarına Özel Duyurusu ! için yorumlar kapalı

Bildiğiniz üzere Samsung‘un amiral gemisi Galaxy Note 7 piyasa sürüldükten kısa bir süre sonra hakkında çıkan haberler dolayısıyla Galaxy Note 7 satışlarını durduran Teknoloji Devi Samsung Galaxy Note 7 kullanıcıları için tüm dünyada bir değişim programı başlattı. Samsung Electronics Türkiye’nin de 27 Eylülde yapmış olduğu duyuruda Note 7’ye sahip olan müşterilerininin bu değişim programına en kısa sürede katılmalarını resmi siteleri üzerinden duyurdu. İşte duyurunun bir bölümü;

Samsung Electronics Türkiye olarak tüm Galaxy Note7 kullanıcılarımızın Galaxy Note7 Değişim Programı’na en kısa sürede katılmalarını önemle talep ediyoruz.

İstanbul, Türkiye – 27 Eylül 2016

İki hafta önce kullanıcılarımızın güvenliğini en ön planda tutarak ve pilden kaynaklanan sıkıntıları gidermek amacıyla başlattığımız gönüllü Galaxy Note7 Değişim Programı’nda kullanılacak olan yeni Galaxy Note7 ürünlerini ülkemize getirmek ve kullanıcılarımızın mağduriyetlerini gidermek için çalışmalarımızı hızlandırmış durumdayız.

Bu değişim programı içerisinde yeni Galaxy Note7 ürünlerini en kısa zamanda kullanıcılarımıza vermeye başlayacağız. Değişim sürecini Ekim ayının ortasına doğru tamamlamayı ve geçici olarak durdurulan Galaxy Note7 satışlarını bu tarihten itibaren tekrar başlatmayı planlıyoruz.

Bu süreç içerisinde Samsung Electronics Türkiye olarak tüm Galaxy Note7 kullanıcılarımızdan ellerindeki telefonlarını kullanmayı durdurmalarını, cihazlarını kapatmalarını, ve şu anda devam etmekte olan Galaxy Note7 Değişim Programı’na en kısa sürede katılmalarını önemle talep ediyoruz.

Şirketimize yapılan başvurular incelendiğinde birçok Galaxy Note7 kullanıcımızın yapılan uyarı ve çağrılara rağmen halen cihazlarını kapatmadıklarını ve kullanmaya devam ettiklerini belirlenmiştir.

Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için en önemli unsur olduğu için Samsung olarak Galaxy Note7 cihazlarında “Samsung Yazılımı İçin Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ne” uygun olarak yazılım güncellemesi yapılarak, cihazların şarj olma kapasitelerinin %60 seviyesinde sınırlandırılması kararı alınmıştır. Bu konudaki detaylı bilgileri aşağıdaki soru-cevap bölümünde bulabilirsiniz…

Duyurunun tamamı için : Tıklayınız.

YSF

 

Facebook Comments

You may also like

“Apple” Türkiye’yi uluslararası garanti listesinden çıkardı.

Apple, Türkiye’yi uluslararası garanti listesinden çıkardı artık yurt