Zula İncelemesi / Yerli Yapım MMOFPS Oyunu

Zula İncelemesi / Yerli Yapım MMOFPS Oyunu

- in Oyun Dünyası, Teknoloji Haberleri
1280
Zula İncelemesi / Yerli Yapım MMOFPS Oyunu için yorumlar kapalı

Zula İncelemesi / Türk Yapımı Oyun

Herkese Merhaba
Oyun bir MMOFPS oyunu ve bu oyunu ilk duyduğuda yerli bir oyun olduğu için önce önyargı ile yaklaştım fakat indirip oynamaya başladığımda keyif verdiğini gördüm . wolfteam , cso gibi oyunları daha önce oynadıysanız mutlaka deneyin . Yıllarca yabancı oyunlara ciddi harcamalar yaptıkdan sonra bu oyunun da takipcisi ve oyuncusu olmaya karar verdim. Kısacası Mutlaka denemelisiniz.

Ücret
Oyun tamamen ücretsiz sitesinden indirebilirsiniz.

Harita
Oyunun haritaları gerçekten muazzam. Tamamen türkleri yansıtan haritaları var örneğin üsküdar haritasında duvarda Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlises’ın posterleri felan var. Oyuna durmadan harita ekliyorlar daha bugün Safranbolu haritası geçtiğimiz haftalarda eklendi. Trabzon uzungöl map’ı sniper oynamayı seven oyuncular için çok ideal bir harita.

Silah
Oyunda bir çok silah var ama silahlar her mmofps oyunundaki gibi oyun içi parayla satın alınabiliyor. Aynı şekilde silahlar konusunda türk oyunu olduğunu belli ediyor bir çok türk silahı oyunda mevcut.Kalıcı silah eklenebilirse warrock gibi oyunlarda olduğu gibi oyuncuları bağlayıcı olabilir , süreli silahlar oyuncunun oyuna maddi manevi yatırımını düşürür. Silah türleri çoğaltılabilir ve cephane ve enerji alma olayı geliştirilebilir.

Karakterler
Oyunda tüm fps oyunlarında olduğu gibi bir iyi bir kötü sınıf var. Kötü sınıf yabancılardan oluşuyor. İyi sınıf ise Kurtlar vadisindeki ağır abi oyuncular gibi kişilerden oluşuyor ama oyuncuların hikayelerin eklenmesi güzel oyunun açılış yerlerinde bu hikayeler yazıyor. Fakat yerli karakter ve yabancı karakterler popüler filimlerde görmeye alıştığımız yüzlerden eklemeler yapılırsa oyun efsane olabilir Türk oyun lansmanında.

Grafik
Grafikler çok çok güzel değil ama kötüde değil beni tamamen memnun etti. Akıcı grafik yapısına sahip , çok kuvvetli grafik sistemi istemiyor.

Oynama
Bu Tarz oyunları daha önce oynayan arkadaşlar zorluk çekmeden oynıyabilirler. Benim tanıdığım 7 yaşında oynıyan afacanlar var oyunda.

Klan
Klan yapısı yeni kuruldu oturması zaman alıcak gibi.

Oyun Tanıtım Videosu , Kaynak : Sanal Pc
Facebook Comments

You may also like

Yerli Filmler