200 bin dolara satılan Apple iPod!..

200 bin dolara satılan Apple iPod!..

- in Teknoloji Haberleri, Ürün Tanıtımları
267
200 bin dolara satılan Apple iPod!.. için yorumlar kapalı

Apple’ın birinci nesil iPod Classic modelini hatırlıyor musunuz? Kullanılmış olarak bile bulunması zor olan cihazı, artık kutusu açılmamış halde satın alma şansınız var.

Günümüzde oldukça kolay bir şekilde satın alınabilen elektronik cihazlar, tıpkı yıllar önce satın alınanlar gibi zamanla birer antika ürüne dönüşecekler.

Yıllar önce satışa sunulan ve ikinci el olarak bile bulunması zor olan bir cihazı, sıfır hali ile satmak oldukça büyük bir kitlenin ilgisini çekmenizi sağlıyor.

Tıpkı, eBay’de satışa sunulan birinci jenerasyon Apple iPod classic gibi.

Apple iPod classic için 200 bin dolar istiyorlar!

Apple’ın 2001 yılında kullanıcılar ile buluşturduğu ve yüksek satış rakamları elde ettiği iPod‘u yıllar bOyunca muhafaza eden bir koleksiyoner, eBay’de açtığı 200 bin dolarlık ilan ile ürünü satışa çıkardı.

apple-ipod2

200 bin dolar karşılığında 1 adet kutusu açılmamış olan, 1 adet kutusu açılmış ama kullanılmamış olan ve 1 adet kullanılmış iyi durumda olan iPod teslim edilecek.

2 inç büyüklüğünde bir LCD ekrana sahip olan iPod classic, 5 GB’lık dahili hafızası ile yaklaşık 1000 adet mp3 dosyasını depolayabiliyor.

10 saate varan pil ömrü ve iTunes uyumluluğu ile iPod classic, zamanın en popüler müzik çaları haline gelmişti. Ürünlerin bu fiyattan müşteri bulup bulamayacağı, cihazlardan daha fazla merak edilmeye başlandı.

Kaynak : SDN

Facebook Comments

You may also like

Tüm toplu taşıma araçları için tek uygulama!..

CityMapper ile İstanbul’daki tüm toplu taşıma araçları parmağınızın